توانمندی های شرکت فولاد لجستیک

  • جدول پیش بینی تولید فولاد خوزستان (افق ۱۴۰۴)
  • حداقل تناژ مورد نیازتخمینی برحسب ضریب مصرف ۱٫۶۵
  • جدول بررسی و هدف گذاری حمل سنگ آهن به فولاد خوزستان


 

 

میزان حمل مواد اولیه و محصولات سنگ آهن تا سال ۱۳۹۸
معادن های طرف قرارداد با شرکت گنجینه پردیس جهت خرید و انتقال سنگ آهن کنسانتره به فولاد خوزستان

شرکت گنجینه پردیس بنا به ماموریتی که به اینشرکت داده شد، تمامی حمل و نقل  مواد اولیه سنگ آهن معادن به فولاد خوزستان راتأمین کند . مجموعه معادن سنگ آهن گل گهر وگهر زمین ،سنگ آهن آپال پارسیان ،سهند زنجان ، چغارت ،چادرملو از ذخایر عمده سنگ آهن ایران و بزرگترین محدوده معدنی می باشد این معادن عمده ترین منابع تامین کننده گندله و کنستانتره ی فولاد خوزستان می باشد که در حال حاضر کلیه بار مواد اولیه را از طریق مؤسسات باربری که با شرکت گنجینه پردیس قرارداد دارند ، به شرکت فولاد خوزستان منتقل می نماید.

 

 

 

 

حمل شمش و اسلب  صادراتی بصورت انحصاری از فولاد خوزستان به بندر امام  توشط شرکت حمل و نقل گنجینه

 

حمل شمش و اسلب  صادراتی بصورت انحصاری از فولاد خوزستان به بندر امام  توشط شرکت گنجینه پردیس که در سه ماهه نخست امسال نیز با صدور ۸۱۰ هزارتن فولاد و در آبان ماه بالغ بر ۳،۹۴۷ سرویس رسید و به رکورد تازه ای در صادرات دست یافته و با تلاش بی وقفه کارکنان، در سال ۹۶ نیز روند موفقیت آمیز تولید و صادرات را همچنان دنبال می نماید. این موفقیت چشمگیر صادراتی، حاصل زحمات شبانه روزی کارکنان تلاشگری است که علیرغم شرایط بد آب و هوایی خوزستان در بندر، طی این مدت، وظیفه حمل محصولات صادراتی شرکت و بارگیری شمش ها را بی وقفه و بخوبی به انجام رسانده اند.

 

 

 

حمل گندله فولاد خوزستان به فولاد شادگان و حمل آهن اسفنجی فولاد شادگان به فولاد خوزستان توسط شرکت حمل و نقل گنجینه پردیس

شرکت فولاد شادگان در مرداد سال۱۳۹۳ با مشارکت ۶۵ درصدی شرکت فولاد خوزستان و ۳۵ درصدی سازمان ایمیدرو تشکیل شد و هزینه های انجام شده توسط سازمان ایمیدرو قبل از مشارکت فولاد خوزستان در حدود سه هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بود و در زمان تشکیل شرکت فولاد شادگان در حدود پنج هزار میلیارد ریال توسط شرکت فولاد خوزستان تهیه و سرمایه گذاری شده است. این کارخانه در فاز اول ۷۰۰ هزار تن ظرفیت تولید آهن اسفنجی و یک میلیون تن ظرفیت تولید فولاد را دارد.در این راستا با استفاده از ناوگان ملکی خود حمل گندله فولاد خوزستان به شادگان و حمل آهن اسفنجی شرکت فولاد شادگان را برعهده  دارد.